ul. Kościelna 27, 43-340 Kozy

Wieńce

wieńce

Pogrzebowe dekoracje kwiatowe są nie tylko rodzajem hołdu złożonego zmarłym, ale także mają moc kojenia bólu poprzez swoje piękno. Kwiaty, jako symbol uczuć oraz widzialna forma kondolencji, od niepamiętnych czasów odgrywały ważną rolę w kontekście pogrzebowym.

Także i dziś kwiaty pozostają jednym z najbardziej wyrafinowanych i delikatnych sposobów wyrażania uczuć uczestników pogrzebu. Jednocześnie ich mowa pozostaje zawsze czytelna – a zwłaszcza wtedy, kiedy słowa zawodzą.

Zakład Pogrzebowy KIERPIEC w Kozach współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami kwiatów oraz kwiaciarniami. Dzięki wieloletniej współpracy możemy zaoferować nie tylko wykonanie pięknych wieńców i wiązanek kwiatów, ale także ich dowóz bezpośrednio na miejsce uroczystości – czyli najczęściej do kościoła lub kaplicy. Dzięki temu rodzina Zmarłego oraz inni uczestnicy pogrzebu mogą zaoszczędzić czas i siły, które byłyby niezbędne do osobistego odbioru kwiatów w kwiaciarni. Nasz zakład pogrzebowy w Kozach, biorąc na siebie odpowiedzialność za dostarczenie wieńców, wiązanek i innych form kwiatowych, daje Państwu pewność, że zamówione kompozycje dotrą na czas oraz w stanie nienaruszonym.