ul. Kościelna 27, 43-340 Kozy

Formalności pogrzebowe

formalności pogrzebowe

Organizacja uroczystości żałobnych związana jest z koniecznością dopełnienia wielu formalności w różnych instytucjach. Wielokrotnie pogrążona w żałobie Rodzina doświadcza, że obowiązek ten jest dla niej nadmiernym obciążeniem. Wiedząc o tym firma KIERPIEC zajmuje się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, w tym administracyjnymi, cmentarnymi oraz tymi, które są związane z instytucjami wyznaniowymi.

Nasi pracownicy, wykorzystując całe swoje bogate doświadczenie, czynią wszystko, aby odciążyć członków rodziny w tych trudnych i bolesnych momentach. Z upoważnienia naszych Klientów oraz w ich imieniu pozyskujemy niezbędne dokumenty oraz regulujemy przepisane prawem płatności, rozliczane następnie najczęściej z zasiłku pogrzebowego.

Uroczystości pogrzebowe wiążą się z reguły ze sporymi wydatkami, na które niewiele osób jest przygotowanych. Pewnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania pochówku. Koziański Zakład Pogrzebowy daje Państwu możliwość rozliczenia bezgotówkowego w ramach zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS i MSWiA. Jeśli po podliczeniu wszystkich kosztów powstaje różnica z korzyścią dla Klienta – zostaje ona wypłacona najszybciej, jak to tylko możliwe.