ul. Kościelna 27, 43-340 Kozy

Organizacja pogrzebu

organizacja pogrzebu

Każdy człowiek jest niepowtarzalny. Podobnie każda usługa pogrzebowa powinna być tak wyjątkowa, jak osoba, której dotyczy. Specjaliści pracujący w Zakładzie Pogrzebowym KIERPIEC zawsze współpracują z Rodziną Zmarłego, upewniając się na każdym etapie, że właściwie odczytują i interpretują jej życzenia. Od tej współpracy bowiem zależy, czy uroczystość pogrzebowa zostanie przygotowana w sposób podkreślający indywidualność Osoby Zmarłej.

Zespół naszych pracowników, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, poprowadzi Państwa w kierunku takich rozwiązań, które najlepiej odpowiadają oczekiwaniom i pragnieniom. Zadbamy o każdy szczegół: eksportację ciała Zmarłego i jego przygotowanie do pogrzebu, dopełnienie formalności urzędowych, akcesoria pogrzebowe, dekoracje kwiatowe, klepsydry czy transport Zmarłych. O to wszystko troszczymy się z niezbędną dyskrecją oraz szacunkiem.

Zdajemy sobie sprawę, że obciążenie emocjonalne samym faktem śmierci Bliskiej Osoby może wywoływać dezorientację. Rzeczywistość żałoby często zdaje się przerastać, a ból może wydawać się ciężarem nie do uniesienia. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie Państwa przez bolesne pierwsze chwile po stracie i zapewnienie wszechstronnego wsparcia w organizacji ceremonii żałobnej tak, aby mieli Państwo możliwość w spokoju przygotować się do ostatniego pożegnania.

Nasi doświadczeni pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę tak, aby odpowiedzieć na Państwa oczekiwania odnośnie przygotowania ceremonii żałobnej w sposób precyzyjny i punktualny.