ul. Kościelna 27, 43-340 Kozy

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 34
Mateusz napisał/a 6 kwietnia 2021:
Przez całe swoje życie byłem zmuszony zorganizować pogrzeb cztery razy. Dopiero zakład pogrzebowy Kierpiec zorganizował ceremonię zgodną z moimi oczekiwaniami. Nie mam zarzutów do usług tej firmy i mogę polecić każdemu.
Patrycja P. napisał/a 16 marca 2021:
W styczniu 2021 odbył się pogrzeb mojego syna. Dopiero teraz mam siły, aby wyrazić słowa podziękowania dla całego personelu z zakładu pogrzebowego Kierpiec. To ile otrzymałam wsparcia i troski w tej trudnej chwili było wyrazem prawdziwego człowieczeństwa. Bardzo dziękuję za zorganizowanie tak pięknego pogrzebu.
W.M napisał/a 3 marca 2021:
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Już przy pierwszym spotkaniu w biurze, pracownicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie.
Marta napisał/a 5 lutego 2021:
Bardzo dziękuję za tyle serca i dobroci. To był pierwszy pogrzeb, jaki musiałam zorganizować. Wszystko mnie ogromnie przytłaczało i bałam się tych wszystkich formalności. Pracownicy zakładu przejęli na siebie wszystkie kwestie formalne, a mi tym samym bardzo ułatwili w spokojnym przeżywaniu żałoby. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Jan Kowalski napisał/a 25 listopada 2020:
Dziękuję
Paweł M. napisał/a 20 listopada 2020:
I to jest firma, jakbym rozmawiał z przyjacielem a nie z akwizytorem. Uczciwa porada, jasne od samego początku ceny - POLECAM!!!!!
Monika Kaczmarek napisał/a 3 listopada 2020:
Bardzo dobra firma, jesteśmy zadowoleni z poziomu obsługi i wszystkich otrzymanych porad.
Adam O napisał/a 5 sierpnia 2020:
Pan Jarosław pomógł naszej rodzinie ze sprawami urzędowymi i zorganizował wszystko dużo taniej niż u konkurencji, gdzie nie do końca informowano nas o wszystkich kosztach. Szczerze polecam firmę Kierpiec.
Magda z rodziną napisał/a 22 czerwca 2020:
Chcę podziękować firmie Kierpiec za to ze stanęła na wysokości zadania podczas organizacji pogrzebu brata, zajęła się w sposób kompetentny załatwieniem wszystkich formalności, szczerze polecamy
Tomasz napisał/a 13 maja 2020:
U nas w Kozach wszyscy znają Jarosława Kierpca, to uczciwy człowiek a jego firma jest z pewnością godna polecenia.
Martyna napisał/a 10 kwietnia 2020:
Na początku pragnę złożyć podziękowania dla Pana Jarosława za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji pięknego i godnego pogrzebu mojego Brata. Pan Jarosław jest bardzo życzliwym, wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem, który stawia na profesjonalizm- całość uroczystości była dopięta na ostatni guzik. Zawsze dla ludzi, zawsze z sercem i zrozumieniem, a także dobrymi radami, o których tak ciężko myśleć w tych trudnych chwilach. I przede wszystkim Zakład Pogrzebowy Kierpiec to UCZCIWOŚĆ. Bardzo polecam i bardzo dziękuję
Ewa i Patrycja napisał/a 23 stycznia 2020:
To najlepszy zakład pogrzebowy w Kozach. Pan Jarosław Jest bardzo życzliwy i pomógł nam pożegnać Dziadka. To uczciwa firma, a podobno nie wszystkie są takie, dlatego to piszemy i szczerze polecamy
Krystyna napisał/a 16 stycznia 2020:
Jeśli kogoś interesuje godny zaufania zakład pogrzebowy, to świetnie trafił. Ceremonia została przygotowana fachowo i z troską o szczegóły. Zależało mi w szczególności na profesjonalnej oprawie muzycznej - dzięki niej uroczystość była naprawdę wyjątkowa i wzruszająca. Cieszę się, że pochówek mojego męża przebiegał w tak wzniosłej atmosferze.
Michał napisał/a 22 października 2019:
Klasa, takt i szacunek. Te trzy słowa najlepiej opiszą pracę, jaką wykonał zakład pogrzebowy Kierpiec w te trudne dla całej naszej rodziny chwile. Wszystko przebiegło sprawnie i w atmosferze powagi, tak jak sobie to wyobrażałem. Panowie wykonali swoją pracę profesjonalnie, są to bardzo kulturalni i empatyczni ludzie. Z pewnością jest to zakład godny polecenia.