ul. Kościelna 27, 43-340 Kozy

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 33
Grażyna Żelazna napisał/a 11 marca 2024:
Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania za waszą wyjątkową oprawę florystyczną i profesjonalną kremację podczas ceremonii pogrzebowej. Wasza troska i wrażliwość w trudnych chwilach sprawiły, że wszystko przebiegło w godny sposób. Dziękuję za Waszą życzliwość i pełne zaangażowanie.
Patrycja P. napisał/a 11 grudnia 2023:
Bardzo dobra firma a przy tym tańsza niż konkurencja, z samej ceremonii jestem bardzo zadowolony i polecam.
Jakub N. napisał/a 22 września 2023:
Na każdym etapie przygotowań do pogrzebu mogliśmy liczyć na pomoc pracowników zakładu. Wszystko nam dokładnie wytłumaczyli i wsparli w formalnościach. Polecam szczerze tę firmę
Malgorzata z rodzina napisał/a 6 września 2023:
Dziekuję za okazane wsparcie, poświecony czas i włożoną pracę w organizację ceremonii. Polecam, firma na 5 gwiazdek
Natalia napisał/a 21 lipca 2023:
Chciałabym podziękować zakładowi pogrzebowemu Kierpiec za ich wyjątkowe podejście do klientów. W trudnym momencie, kiedy nie wiedzieliśmy, od czego zacząć, ich doświadczenie i życzliwość bardzo nam pomogły. Szczerze polecam
Łukasz S. napisał/a 22 maja 2023:
Firma Kierpiec zorganizowała przepiękny pogrzeb w naszej rodzinie, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.
Elżbieta napisał/a 17 marca 2023:
Drugi raz korzystam z usług zakładu Kierpiec. Uważam, że jest to firma godna zaufania, który z ogromnym zaangażowaniem i wyczuciem świadczy swoje usługi pogrzebowe. Już od pierwszego kontaktu czuc było zaangażowanie oraz profesjonalizm.
Jędrzej napisał/a 6 lutego 2023:
Pełen profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu swojej pracy. Bardzo jestem zadowolony z usługi Państwa zakładu i na pewno będę polecać
Hanna J napisał/a 9 stycznia 2023:
Mój wujek nieszczęśliwie zginął w trakcie urlopu po drugiej stronie kraju i zupełnie nie wiedzieliśmy, jak sprowadzimy Jego ciało do domu... Na szczęście znaleźliśmy Państwa firmę, która nam bardzo pomogła. Nie musieliśmy się martwić o problemy, które by mogły wyjść w trakcie transportu wujka.
Alicja Ż napisał/a 18 listopada 2022:
Profesjonalna i bardzo dobrze zorganizowana firma. Serdecznie polecam.
Olga Dudek napisał/a 4 listopada 2022:
Zdecydowanie polecam te firme. Cała ceremonia dopięta na ostatni guzik
Sławomir M. napisał/a 19 września 2022:
Polecam firmę pogrzebową Kierpiec, z tego co porównywałem to byli najtańsi za to samo. ceremonia bardzo profesjonalnie przebiegła.
Grażyna napisał/a 20 czerwca 2022:
Zakład przeprowadził z dużą starannością ceremonie i zadbał o piękne kwiaty od rodziny -polecamy z całego serca.
Jolanta G. napisał/a 12 maja 2022:
Polecam bardzo firmę Kierpiec. Zaangażowanie pracowników, takt w dniu pogrzebu i ogromne serce sprawiło, że ostatnie pożegnanie mojego męża odbyło się tak, jak tego oczekiwałam - w sposób wyjątkowy.
Bogdan napisał/a 30 marca 2022:
Firma Kierpiec sprawnie zorganizowała pogrzeb mojego ojca. Dobry kontakt z pracownikami, szybka realizacja wszystkich usług i ogromna pomoc w formalnościach. Ceremonia również na najwyższym poziomie.
Renata z rodziną napisał/a 20 października 2021:
Bardzo dobra firma, pogrzeb na komunalnym w Wilamowicach zorganizowali perfekcyjnie.
Jolanta F. napisał/a 2 sierpnia 2021:
Zakład pogrzebowy Kierpiec to firma, która zorganizowała pogrzeb mojej mamy od A do Z. Pracownicy pomogli mi na każdym etapie, tym samym sama mogłam skupić się wyłącznie na wsparciu mojej rodziny i spokojnym przeżywaniu żałoby. Ceremonia odbyła się wzorowo i zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Krzysztof P. napisał/a 1 czerwca 2021:
Firma okazała się być tańsza o kilka set złotych za te same oczekiwania niż konkurencja więc nie ma się według mnie co zastanawiać. Polecam
Daria G. napisał/a 12 maja 2021:
Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Kierpiec za tak godne zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Jestem po ogromnym wrażeniem waszego doświadczenia, szacunku i podejścia do klienta. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie.
Mateusz napisał/a 6 kwietnia 2021:
Przez całe swoje życie byłem zmuszony zorganizować pogrzeb cztery razy. Dopiero zakład pogrzebowy Kierpiec zorganizował ceremonię zgodną z moimi oczekiwaniami. Nie mam zarzutów do usług tej firmy i mogę polecić każdemu.